Vrh A 2012

23.srpna 2012 se v naší chovatelské stanici narodil vrh "A"

Maminkou štěňátek je naše první fenka Amadi Joy Borana.

Ami je pěkná červeno-pšeničná mladá fena standardní výšky. Má ušlechtilou hlavu se správně nasazenýma ušima, správným okem a hnědým nosem. Krk je suchý a správné délky. Konstituce je správná, má korektní horní i dolní linii a je harmonicky stavěná. Záď je pevná, ocas dobře nesen. Ridge je vyhovující. Hrudník je hluboký s naznačeným předhrudím. Hrudní i pánevní končetiny jsou výborně zaúhlené a postavené. Amadi pohyb je rovnoměrný, harmonický a prostorný. Ami má vyrovnanou a přátelskou povahu. Je temperamentní a nekonfliktní. Vychází dobře s ostatními pejsky i fenami. Má ráda děti, na které je zvyklá odmalička.

 

Tatínkem je krásný pes Baako Amani Jeny's Zakimi.

Baako je elegantní mladý pes na horní hranici výšky s harmonickou stavbou těla a korektním pohybem se správnou mechanikou končetin. Jeho srst je kvalitní a lesklá, zbarvená do červené pšenice s malou bílou náprsenkou. Má krásnou samčí hlavu s výborně nasazenýma a nesenýma ušima. Jeho krk je elegantní a silný bez volné kůže na hrdle. Baako má korektní horní i dolní linii, hřbet je silný a pevný se správnou zádí. Má standardní ridge s mírným posunem korunek. Jeho hrudník je hluboký a prostorný. Přední končetiny jsou dostatečně zaúhlené se správným postavením, zadní končetiny jsou výborně zaúhlené se správným postavením. Baako je velmi kontaktní pes, rád se seznamuje s ostatními psy a lidmi. Má velmi vyrovnanou, klidnou a nekonfliktní povahu.

 

Z tohoto spojení očekáváme štěňátka s korektní stavbou těla, krásnou barvou a předpokladem pro skvělou povahu. Štěňátka budou vhodná jak na výstavy či sport, tak především jako skvělí domácí mazlíčci, kteří Vám obohatí život.

 

Pokud máte zájem o štěňátko, neváhejte nás kontaktovat.